Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Camelot club - restauracja
Camelot club - restauracja
Każda impreza, którą organizujemy, jest dla nas wydarzeniem równie ważnym jak dla Państwa.
Już podczas pierwszego spotkania, nasz doswiadczony personel, dołoży wszelkich starań, aby organizowane przyjęcie, czy spotkanie stały sie wyjatkowym sukcesem.
Niezale?nie czy planujesz małe spotkanie, czy też ogromną imprezę - zwróć się do nas.
Zaplanujemy i zrobimy wszystko - od pysznych dań po wystrój i rozrywkę. Zorganizujemy dla Państwa każde przyjęcie od śniadania po wieczorną galę, od pomysłu do realizacji - gwarantujemy pełną satysfakcję.
Jaskość , kreatywność i elastyczność w połączeniu z przyjazną i profesjonalną  obsługą, to tajemnica naszego sukcesu.
Konferencje, bankiety - stoły szwedzkie, bufety; włoski, francuski, grecki, amerykański, orjentalny, oraz stoły staropolskie.
Restauracja Camelot  mieści się w sercu Białegostoku, magicznym miejscu, gdzie spotkały sie dwa swiaty-stary i nowy. W rzeczywistości to miejsce w którym, można spotkać się z najbliższymi - rodziną, przyjaciółmi i wspólnie delektować się posiłkami.
To miejsce rozrywki i kultury, gdzie niesamowity nastrój i doskonała obsługa zapewni poczucie wyjątkowości i otwartość na Państwa życzenia. Nasza restauracja proponuje do wyboru różne kuchnie Swiata, a przede wszystkim naszą kuchnię Polską. Zachęcamy Państwa do spróbowania, zarówno tych najbardziej popularnych smaków jak i tych mało znanych - jeszcze nie odkrytych, do poszeżenia swoich kulinarnych doświadczeń i gustów.
Profesjonalnie, wykwintnie, smacznie.
Strona internetowa:www.camelot.pl
Wizytówka:www.camelotorganizacjaprzyjec.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:recepcja@camelot.pl
Telefon:Rezerwacja miejsc
 tel. 742 00 99
Ulica:Młynowa 24
Kod i miasto:15-404 Białystok
Województwo:Podlaskie
Dodatkowe zdjęcia