Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Perfect Party
Perfect Party
Nasza działalność i pasja to przygotowywanie i organizacja wszelakich imprez. Specjalnie dla Państwa stwarzamy, dobieramy i dopasowujemy scenariusze imprez do gustów, wyobrażeń i marzeń. Wiemy, że kluczową rolę odgrywają takie szczegóły jak dobór miejsca, smaczna kuchnia, oprawa artystyczna oraz dekoracja wnętrza. Zapraszamy do niepowtarzalnej zabawy w dobrym stylu przygotowanej specjalnie dla Was. Nasza firma powstała aby zaoferować klientom kompleksowe usługi na światowym poziomie.

- Ceremonie ślubne i weselne
- Przyjęcia Okolicznościowe
- Imprezy Integracyjne 
- Imprezy tematyczne

Oferta organizowania imprez okolicznościowych kierowana jest do nielicznych, przede wszystkim osób ceniących sobie niekonwencjonalność, estetykę i równocześnie wysoki standard usług.

Dla naszych klientów zorganizujemy imprezy tj.:


- Chrzciny
- I Komunie Święte
- Urodziny
- Imieniny
- Jubileusze
- Święta
- Studniówki
- Sylwestra
- Bale Karnawałowe
- Kinder Party
- Garden Party

i wiele innych...

Pragniemy aby organizowane przez nas imprezy, dostarczały Państwu i gościom nietuzinkowych wrażeń. W zależności od Państwa życzeń i powodu do świętowania, zorganizujemy każdą imprezę jesteśmy "żądni" nowych wyzwań.

Jeśli chcesz zjednoczyć zespół i zoptymalizować wyniki firmy lub nagrodzić współpracowników za dobre wyniki albo przeżyć nową przygodę, sprawdź naszą ofertę. Perfect Party zrealizuje najśmielszy pomysł!    

Naszą specjalnością są imprezy typu:
- extreme
- survival
- team building
- imprezy tematyczne
- keg party
- relax
- wycieczki

Zapewnimy odpowiednie a zarazem oryginalne miejsce, wiemy że wystrój i sceneria mają istotne znaczenie. Mamy również na uwadze różne gusta kulinarne, co daje Państwu możliwość wyboru potraw z  różnych kuchni świata. Każdą z imprez możemy urozmaicić dodatkową atrakcją, wszystko według indywidualnych potrzeb. Jeśli wyrażą Państwo chęć całe przyjęcie może zostać uwiecznione na zdjęciach.

Strona internetowa:www.perfectparty.pl
Wizytówka:www.perfectparty.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:aksana@perfectparty.pl
Telefon:+48 58 320 36 00
Aksana tel. kom. +48 502 933 555
Estera tel. kom. +48 510 308 740
Ulica:Plac Dominikański 1, Hala Targowa Ip. Box 119
Kod i miasto:80-844 Gdańsk
Województwo:Pomorskie
Dodatkowe zdjęcia