Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Restauracja „Weranda Grill”
Restauracja „Weranda Grill”
„Weranda Grill” jest restauracją zlokalizowaną na Olsztyńskiej Starówce. Nasz lokal, utrzymany w klimacie bałkańskiej tawerny, dysponuje 90 miejscami na dwóch kondygnacjach z przepięknym widokiem na park, rzekę Łynę oraz Olsztyńską Starówkę
W sezonie letnim klientom naszej restauracji udostępniamy malowniczo usytuowany ogródek (około 300 miejsc) z własną sceną, na której odbywają się liczne imprezy artystyczne. Jak mówi sama nazwa restauracji, większość serwowanych przez nas potraw, to dania z grilla, inspirowane przepisami kuchni bałkańskiej.
Bałkany to rejon ogromny, stanowiący jednak całość nie tylko w sensie geograficznym czy historycznym, ale również kulinarnym. Kuchnie krajów bałkańskich różnią się często tylko nazewnictwem, a receptury poszczególnych potraw występują w zbliżonych do siebie wariantach.
Nie sposób oczywiście zaprezentować Państwu wszystkich potraw obszaru Bałkan, staraliśmy się jednak wybrać te najbardziej charakterystyczne, uzupełniając nasze menu daniami, które według uznania naszych kucharzy, mogłyby Państwa usatysfakcjonować.
Nasza Restauracja w oparciu o bogate menu  tworzone  specjalnie dla Państwa oczekiwań , ma do zaoferowania usługi cateringowe. Przy pomocy naszych kucharzy i kelnerów jesteśmy  w stanie obsłużyć wszelkie spotkania biznesowe , konferencje , prezentacje oraz uroczystości  rodzinne. W sezonie letnim  mamy do zaproponowania idealne rozwiązanie na niezapomnianą imprezę plenerową . Specjały  z Naszej  grillo-wędzarki , zadaszenie plenerowe oraz oprawa  artystyczno-muzyczna  gwarantują  imprezę na wysokim poziomie .
Strona internetowa:www.werandagrill.pl
Wizytówka:www.werendagrill.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:restauracja@werandagrill.pl
Telefon:tel.: 089 527 62 66
Ulica:Kołłątaja 15
Kod i miasto:10-034 Olsztyn
Województwo:Warmińsko-mazurskie
Dodatkowe zdjęcia