Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Zaścianek- Imprezy Okolicznościowe
Zaścianek- Imprezy Okolicznościowe
Zajazd Zaścianek to niezwykłe, pełne niepowtarzalnego klimatu miejsce położone w cichej, spokojnej okolicy otoczonej lasem.
Przygotowywaniem imprez zajmujemy się od 1992 roku, a nasze doświadczenie i profesjonalizm potwierdzają rzesze zadowolonych, wiernych klientów.
Oryginalny, estetyczny wystrój, miła obsługa, przepyszne, tradycyjne dania serwowane przez zespół naszych kucharzy zapewnią doskonałą zabawę przy dźwiękach najlepszej muzyki.
Przestronny, otoczony zielenią teren obiektu umożliwia organizację imprez pod gołym niebem i zabawę przy ognisku do białego rana. Na terenie posesji znajduje się duży parking, zaś wszystkim zmęczonym szampańską zabawą oferujemy przytulne pokoje, wyposażone w łazienki, w których wypoczną po pełnym wrażeń wieczorze.
Zaścianek to miejsce idealne do organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Zajmujemy się przygotowaniem zarówno imprez otwartych takich jak bale sylwestrowe, zabawy andrzejkowe i karnawałowe jak również zamkniętych: wesel, przyjęć rodzinnych, bankietów firmowych.
Zapewniamy kompleksowość usługi: współpracujemy z najlepszymi zespołami muzycznymi, DJ-ami i wodzirejami.
Naszym atutem jest także wyśmienita kuchnia, przygotowywana zgodnie z najlepszymi tradycyjnymi przepisami. Specjalizujemy się w daniach myśliwskich i regionalnych. Menu opracowujemy zawsze zgodnie z gustami i zaleceniami klienta.
Specjalizujemy się w organizacji imprez takich jak:
* wesela
* bankiety firmowe
* przyjęcia rodzinne
* bale sylwestrowe i karnawałowe
* studniówki
* inne imprezy okolicznościowe.

Zajazd Zaścianek
jest polecany przez cateringwpolsce.pl
Strona internetowa:www.zascianek.com.pl
Wizytówka:www.zacianek-imprezy.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:zascianek.chw@interia.pl
Telefon:58 552 80 49
601 838 049
Ulica:Wąska 23
Kod i miasto:80-209 Chwaszczyno
Województwo:Pomorskie
Dodatkowe zdjęcia